EDK - Bochnia

Niebieska - św. Marcina

Rejon - Bochnia

Wróć

Początek
Bochnia

Koniec
Limanowa

Długość trasy
44 km

Suma podejść
1720 m

Data EDK
03.04.2020

Godzina mszy
20:00

Trasa

Trasa

Bochnia - Mały Wiśnicz - Nowy Wiśnicz - Leksandrowa - Połom Duży - Lipnica Górna - Rajbrot - Łopusze - Kamionka - Laskowa - Sałasz - Miejska Góra - Bazylika MB Bolesnej w Limanowej

Informacje dodatkowe o trasie

Trasa o długości 44km i bardzo dużej sumie podejść 1700m. Jest bardzo urozmaicona, w dużej części prowadzi niebieskim szlakiem turystycznym. Pokonanie tej trasy dla osoby o dobrej kondycji fizycznej zajmie około 13 godzin.


Trasa rekomendowana jest dla osób posiadających bardzo dobrą kondycję fizyczną i uprawiających sport. Przebiega ona przez zróżnicowany teren i posiada wiele wymagających podejść.Dojazd i powrót każdy uczestnik musi zapewnić sobie we własnym zakresie.

Podczas poruszania się drogami publicznymi każdy uczestnik zobowiązany jest bezwzględnie przestrzegać przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego.


W kilku miejscach na trasie dojazd samochodem nie jest możliwy. Są to okolice Kamienia Grzyba, Kamieni Brodzińskiego, przejście pomiędzy Rajbrotem i Kamionką oraz okolice Sałasza. Konieczne jest wcześniejsze zapoznanie się z mapą oraz opisem trasy


EDK ma charakter indywidualnego zmierzenia się z trasą oraz własnymi słabościami, jednak gdy po drodze spotkasz kogoś znajdującego się w potrzebie zainteresuj się i zaoferuj pomoc!


Bezpieczeństwo na trasie w głównej mierze zależy tylko od Ciebie, dlatego też przeczytaj TUTAJ jak się przygotować i bezpiecznie przejść Drogę Krzyżową.

Rejon

Parafia pw. św. Jana Nepomucena

Adres parafii

ul. Brzeźnicka 20
32-700 Bochnia

Koordynator

Marcin Piekarz

Informacje dodatkowe o trasie

Nasze trasy

Nazwa Rejon PoczątekKoniec Dystans
Czerwona - św. AnnyBochniaBochniaJadowniki33 km
Biała - bł. Karoliny KózkównyBochniaBochniaZabawa46 km
Zielona - św. SzymonaBochniaBochniaBochnia46 km
Pomarańczowa - Miłosierdzia BożegoBochniaBochniaKraków50 km
Niebieska - św. MarcinaBochniaBochniaLimanowa44 km